Kryt Airpods Dívka

Kryt Airpods Dívka

153.60 Kč

Kryt Airpods Jahoda

Kryt Airpods Jahoda

153.60 Kč

Apple, AirPods, AirPods

Všechny ochrany a příslušenství pro vaše AirPods
3EMALL nabízí nejlepší ochranu a příslušenství pro vaše AirPods. Objevte naši nabídku a naše super ekonomické ceny! Vybrali jste si sluchátka Apple pro jejich snadné použití, jejich ergonomii a výjimečnou kvalitu zvuku. Firma nabízí svobodu pohybu všude, aniž byste se museli obtěžovat drátem. Jako první z této inovace těží běžci. Apple naskenoval stovky uší, aby nabídl univerzální sluchátka. A funguje to! Stačí aktivovat Bluetooth a můžete poslouchat veškerou hudbu.

Ale Apple je vždy více inovace pro všechny své produkty. S náhlavní soupravou AirPods používáte SIRI tak, jak chcete. Když jste na cestách, můžete volat a využívat hlasového asistenta pro své hovory a během výzkumu.

Špičkové příslušenství za velmi konkurenční ceny
3EMALL se postará o zabezpečení vašich drahých sluchátek pomocí ultraodolných krytů a mušlí. Vybíráme pouzdra a pouzdra, která budou AirPods nabíjet a zároveň je chránit. Naše doplňky jsou designové a velmi praktické. Některé jsou dodávány s prstenem nebo šňůrkou, takže je můžete mít velmi snadno po ruce. Jsou vyrobeny z prémiových materiálů (silikon, plast nebo hybridní provedení).

Stačí si vybrat doplněk, který se dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Běžci a sportovci najdou jedinečný výběr boxů, které se perfektně hodí k běhání. Máme také luxusní ochrany, ultraodolné, kryty pro děti. Všechny jsou nabízeny za nejnižší ceny na trhu a přinesou vám naprostou spokojenost.

Tým 3EMALL je vám k dispozici
Neváhejte nás kontaktovat pro všechny vaše požadavky a vyřízení vašich objednávek. Můžeme vám říci o našich produktech a pomoci vám najít řešení AirPods.