Apple, iPad, iPad Pro 11" (2021)

Exkluzivní a levné ochrany a příslušenství pro iPad Pro 11'' (2021)
3EMALL prodává zlevněná pouzdra, kryty, pouzdra, chrániče obrazovky, chytrá pouzdra a příslušenství pro iPad Pro 11'' (2021). Ušetřete peníze a využijte slevy a akce na všechny produkty. 11palcový iPad Pro (5. generace) je vybaven Apple A14X SoC s vyrytým 5 nm. Je kompatibilní s tužkou 2. generace. Apple jej pojal jako stolní počítač s jeho příslušenstvím, jako je Magic Keyboard, která k tabletu přidává potřebné klávesy, aby byl stejně výkonný jako Mac. Součástí je i touchpad. iPad je také podsvícený, což umožňuje jeho použití v noci. iPad Pro 11'' (2021) může podle Applu vydržet až deset hodin v řadě, zatímco zůstane zapnutý. Vybíráme ty nejlepší ochrany a příslušenství a nabízíme vám je za bezkonkurenční ceny. Najdete mnoho flexibilních nebo pevných skořepin, které jsou navrženy z nejlepších materiálů. Tenké a lehké, přesto jsou ultra odolné v případě nárazu, proti poškrábání, stopám a prachu. Vyvinuli jsme naši nabídku multifunkčních skořepin a ochran pro děti. Naše kryty jsou navrženy kolem silikonového pláště vysoce odolného vůči povětrnostním vlivům. Skořepina je zabalena do krytu z umělé kůže nebo pravé kůže, který dodává ochranu celému tabletu. Naše pouzdra mají vnitřní držáky karet a jejich kryty lze přeměnit na handsfree podpěry s několika možnými úhly. Objevte naše trojitá chytrá pouzdra, která jsou vybavena funkcí automatického buzení a spánku. Jsou velmi ochranné a umožňují použití tabletu z několika úhlů. Nabízíme také fólie a tvrzená skla pro ochranu obrazovky iPadu Pro. Tyto chrániče se snadno instalují a po odstranění nezanechají stopy. Zajistí sklo a obrazovku při nárazu a proti poškrábání. Pokud mají k tabletu přístup děti, doporučujeme jej nainstalovat. Najdete zde také mnoho příslušenství: kabely, paměťové karty, externí baterie, nabíječky, podpěry, stativy, reproduktory, sluchátka. Budou optimalizovat využití a výkon tabletu.

Mimořádně odolné ochrany, které přizpůsobí iPad Pro 11'' (2021)
Prodáváme ultraodolné kryty a pouzdra, které vynikají svou elegancí. Jednobarevné nebo s texturou, tyto kapsy jsou perfektní v profesionálním prostředí. Najdete kryty se sponou (pásek, nýt, druky, magnetické zavírání) nebo flip kryt se sponou integrovanou do krytu. Máme také obaly se zvířaty (kočky, psi, sovy, pandy, tygři, vlci…), rostlinami (květiny, rostliny, mandaly…), krajinami a grafikou. Jsou ideální pro ty, kteří chtějí více osobní ochrany. Prodáváme průhledné mušle a mušle ze silikonu nebo imitace kůže. Jsou jednoduché, diskrétní a přitom velmi bezpečné. Uvidíte pouzdra z EVA pěny pro děti, která jsou šetrná k životnímu prostředí a jejich zdraví. Optimálně zajistí tablet při náhlém nárazu. Mají zabudované podpěry a praktická madla. Doporučujeme položit na sklo obrazovky tabletu fólii nebo tvrzené sklo. Pokud jde o žádné chytré případy, jsou velmi užitečné v profesním nebo osobním kontextu. Některé nabízíme z imitace kůže a jiné zdobené efektními vzory.

3EMALL je také váš zákaznický servis a vaše sociální sítě
Využijte náš zákaznický servis zavoláním nebo zasláním SMS na číslo 06 44 64 68 65. Náš e-mail najdete v sekci „kontaktujte nás“ na webu 3EMALL. Můžete nás také sledovat na svých sociálních sítích (Tik Tok, Facebook a Instagram, abyste mohli sledovat naše novinky a dozvědět se o našich akcích.