Samsung, Samsung Galaxy Tab S7 Plus

3EMALL chrání a vybavuje Samsung Galaxy Tab S7 Plus za nízké ceny
Ušetřete na obalech, krytech, chytrých pouzdrech, fóliích a příslušenství pro Samsung Galaxy Tab S7 Plus na 3EMALL. Vybrali jste si velmi kvalitní tablet, který vyniká svým designem a výkonem. Samsung Galaxy Tab S7 + je špičkový tablet, který je vybaven 12,4palcovým 120 Hz AMOLED obrazovkou, Qualcomm Snapdragon 865 + SoC podporovaný 8 GB RAM a 256 GB úložištěm. Běží na Androidu 10 s rozhraním Samsung One UI. Nabízí dvojitý foto senzor umístěný ve vertikálním černém pruhu, na kterém je S Pen magnetizováno. Galaxy Tab S7 Plus má obnovovací frekvenci 120 Hz, která je ideální pro posouvání, čtení a hraní her. Formát 16:10 umožňuje nabídnout velmi příjemné sledování videa. 3EMALL nabízí mnoho ochran a příslušenství pro tablet. Umožní vám jej používat s klidem v duši.

Prémiová pouzdra pro každého
Objevte naše skořepiny, které jsou navrženy tak, aby dokonale odpovídaly obrysům a liniím Tab S7+. Vyznačují se vysokou odolností vůči nepřízni počasí (nárazy, škrábance, stopy a prach). Zanechávají snadný přístup k portům a funkcím tabletu. Ten bude dokonale bezpečný a neztratí svou hodnotu. Můžete jej snáze prodat. Nabízíme jednoduchá pouzdra, v průhledném nebo barevném silikonu. Máme také ultraodolné skořepiny z plastu a silikonu, které velmi chrání v případě pádu. Najdete některé, které mají poutko nebo ruční popruh, který bude fungovat jako podpora handsfree. K některým z nich je připevněn ramenní popruh. Vaše děti budou moci tablet používat díky našim skořepinám vyrobeným z ekologicky odpovědné a netoxické EVA pěny. Díky přizpůsobeným madlům jej budou moci snadno přepravovat. Mají vestavěné podpory pro hands-free použití. Když dítě může Tab S7 Plus používat, důrazně doporučujeme připevnit na obrazovku fólii nebo tvrzené sklo.

Kryty, pouzdra a chytrá pouzdra, která zajistí celý Galaxy Tab S7+
Tablet můžete zabezpečit krytem nebo pouzdrem, které jej celý obalí. Naše pouzdra jsou vyrobena kolem silikonového pouzdra, které slouží k uchycení tabletu. Tento trup také slouží jako první ochrana. Tab S7+ bude chráněn před povětrnostními vlivy a zachováte si přímý přístup k portům a funkcím. Kryty mají vnitřní držáky na karty a kapsu na peníze nebo drobné doklady. Pouzdra mají různá zapínání v závislosti na použití (řemínky, patentní knoflík, magnetická spona, flipové zapínání). Nabízíme sáčky s efektními vzory se zvířaty, krajinou, rostlinami…. Najdete je v klasické kožence nebo látkách, které jsou velmi elegantní a střídmé. Máme jich mnoho pro děti se sovičkami, květinami, kočkami... Nabízíme mnoho chytrých pouzder se třemi chlopněmi, které se otevírají a zavírají rychle a ekonomicky (funkce automatického buzení a spánku tabletu). Umožňují optimální použití bez použití rukou. Některé máme se vzory a jiné v monochromatické imitaci kůže dostupné v mnoha barvách.

Ochranné fólie na displej Galaxy a exkluzivní příslušenství pro tablet
Objevte náš velký výběr chráničů obrazovky a příslušenství, které optimalizují výkon a využití tabletu Samsung Galaxy Tab S7 Plus. Budete spokojeni na denní bázi.

Ochranné fólie na displej vysoce odolné proti nárazům a poškrábání
3EMALL ochrání obrazovku vašeho tabletu ultratenkým, ultra pevným tvrzeným sklem a fóliemi. Snadno se instalují, ochrání sklo před povětrnostními vlivy. Dotyková zóna si zachová svou citlivost a vy budete moci s aplikacemi pracovat s naprostým klidem. Pokud se vybavíte krytem, ​​doporučujeme připevnit ochrannou fólii. Ve skutečnosti nejste imunní vůči falešnému pohybu, když je kryt otevřený nebo v režimu podpory.