Huawei, Huawei P40 Lite

Váš Huawei P40 Lite je opravdu bezpečný díky 3EMALL
Váš Huawei P40 Lite je opravdu v bezpečí díky 3EMALL, která nabízí zlevněná pouzdra, kryty a fólie na displej. Využijte náš velký výběr prémiového příslušenství za výhodné ceny. Náš tým hledá pouzdra, která jsou ultratenká a ultraodolná vůči nárazům, poškrábání, stopám a prachu. Naše kryty a pouzdra zajišťují celý mobil a jsou multifunkční. Najdete u nás to nejlepší příslušenství (externí baterie, nabíječky, kabely, reproduktory, sluchátka a držáky do auta a na kolo). Nabízíme ty nejlepší produkty, které zaručí optimální ochranu a používání vašeho telefonu.

P40 Lite těží z nejnovějších inovací Huawei. Je vybaven 6,4palcovým LCD panelem vyraženým vlevo nahoře pro 16MP selfie kameru. Zadní strana má čtyřnásobný čtvercový fotomodul s 48MP hlavním snímačem, 8MP ultra širokoúhlým, 2MP makro snímačem a 2MP ToF pro efekt bokeh. Kromě toho, že je super efektivní, musí být dokonale zabezpečený a vybavený příslušenstvím. Výběrem nás máte jistotu, že záda, okraje, tlačítka i fotomodul (objektiv) budou. A využijte naše skvělé ceny a slevy. Když si vyberete nás, najdete lepší zboží za mnohem levnější ceny než jinde na trhu.

Zabezpečení za nejlepší ceny pro váš Huawei P40 Lite
Zabezpečení za nejlepší cenu pro váš Huawei P40 Lite je na 3EMALL! Kromě ochrany vašeho notebooku si jej přizpůsobíte a zároveň ušetříte peníze. Nabízíme silikonová, plastová nebo hybridní pouzdra, která jsou ultra lehká a velmi odolná proti možnému a nevyhnutelnému poškození. Od průhledné skořepiny až po tu, která je vybavena držákem na karty nebo velmi užitečnou handsfree podporou, určitě najdete to, co hledáte. Máme kapsy ve stylu peněženky, které vám umožní používat smartphone v režimu na šířku. Vybíráme ultra účinné a nevýbušné tvrzené fólie a skla. BraYou udrží svůj mobil jako nový po velmi dlouhou dobu. Tak do toho! Skořepina z uhlíkových vláken, potahy z imitace kůže liči, s páskem nebo bez, pouzdra se super bezpečnou sponou, ultraodolné skořápky, efektní…. Všechny jsou zde za snížené ceny!