Samsung, Samsung Galaxy Note 20

Nejlepší výběr pouzder, krytů, fólií na displej a příslušenství pro Galaxy Note 20
3EMALL je vaše ideální nabídka levných ochran a příslušenství pro váš Samsung Galaxy Note 20. Ušetřete peníze za pouzdra, kryty, ochranné fólie (čočky) a příslušenství. Galaxy Note 20 je prémiový telefon vybavený SoC Exynos 990 podporovaným 8 GB RAM, 6,7palcovou obrazovkou Super AMOLED a trojitým fotografickým senzorem 12 + 64 + 13 megapixelů. Nabízí 4300 mAh baterii a můžete ji používat pod Androidem 10 s rozhraním One UI. S Pen získává na citlivosti k radosti všech uživatelů řady Samsung Note. Pokud jde o "kancelář" Dex, funguje zcela bezdrátově se svou technologií Miracast a konektivitou TV Samsung. 3EMALL zabezpečuje váš smartphone produkty určenými výhradně pro něj. Objevte náš velký výběr!

Ochrany a příslušenství pro každého
V 3EMALL nabízíme ochrany a doplňky, které by se měly líbit každému a které se dokonale přizpůsobí vašim požadavkům a přáním. Objevte naše pouzdra ze silikonu, plastu, tvrzeného skla nebo smíšených materiálů (záda z plastu nebo tvrzeného skla se silikonovými okraji).
Jsou tenké a velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. Vyznačují se jemností a umožňují snadný přístup k portům a funkcím. Najdete u nás průhledné skořepiny i naši klasiku (uhlíkové vlákno, imitace kůže, ultraodolné skořepiny a Survivor, monochromatický pružný nebo pogumovaný silikon atd.).

Nabízíme krásná pouzdra z tvrzeného skla a ochrany s velmi užitečnými podpůrnými kroužky pro handsfree. Naše kryty splní vaše bezpečnostní a ergonomické potřeby. Ideální pro váš Samsung Galaxy Note 20. Velmi tenké, skvěle ochrání notebook při nárazu, proti poškrábání, stopám a prachu. Pouzdra jsou navržena jako peněženky s vnitřními výřezy pro karty a hotovost. Opět máte na výběr z materiálů, spon a stylů. Od jednotných barevných koženkových potahů až po ty se vzory (květiny, zvířata, flitry atd.), určitě najdete to, co hledáte. Pro vás, jako dárky nebo pro vaše děti, nabízíme kompletní řadu ochran pro každého. Nabízíme také ochranu displeje a fotomodulu vašeho telefonu. Doporučujeme to nejlepší na trhu.