Apple, iPhone, iPhone 12 Pro Max

Váš iPhone 12 Pro Max je v celé své kráse s prémiovými ochranami a příslušenstvím 3EMALL
Ušetřete a využijte slevy a nízké ceny 3EMALL na kryty, pouzdra, kryty, chrániče obrazovky a příslušenství. Najdete u nás kvalitní produkty za bezkonkurenční ceny. Objevte náš velký výběr ochran a příslušenství, které vám umožní používat váš notebook bezpečně. Budou také optimalizovat jeho techno a fotografický výkon. Vybíráme modely, které se budou opravdu odlišovat a které potěší každého.

Korby, kryty, pouzdra, chrániče obrazovky (a fotomodul) a příslušenství se slevou
Vybíráme trupy, které vynikají svou jemností, odolností vůči povětrnostním vlivům a lehkostí. Jsou vyrobeny ze silikonu, plastu nebo hybridu (např. akrylová zadní strana a silikonové okraje). Některé jsou vyrobeny z tvrzeného skla odolného 9H se silikonovými okraji. Ty, které jsou z materiálu, jako je tkanina, jsou obvykle plastové. Jsou účinné v případě otřesů, proti poškrábání, stopám a prachu a zároveň umožňují snadný přístup k portům a funkcím.

Máme své klasické (transparentní, karbonové, pružné nebo tuhé monochromatické silikonové nebo plastové, umělá kůže, broušené, Survivor atd.), ty se vzorem, opěrné kroužky a mnohé další. Naše kryty jsou navrženy kolem velmi odolné silikonové skořepiny. Chlopeň obklopuje notebook, aby byl zcela zajištěn. Kapsy slouží jako handsfree podpora a mají vnitřní výřezy pro uložení kreditních karet a hotovosti (nebo dalších dokumentů). Máme široký výběr monochromatických potahů v různých stylech (štípaná kůže, liči, nappa, klasický, vintage, imitace pro vysoké zatížení atd.).

Najdete zde spoustu pouzder se zábavnými vzory (zvířátka, rostliny, kolekce „nedotýkejte se mého telefonu“, krajiny, mantry, styl leopardí kůže…). Můžete si také vybrat své magnetické spony (spony typu patentek, popruhy, uzávěry integrované do krytu) nebo preferovat kryt ve stylu průhledného krytu s průhledovým okénkem. Doporučujeme vám chránit displej vašeho iPhone fólií nebo ultra odolným tvrzeným sklem odolným proti nárazům a poškrábání. Neváhejte jej nainstalovat, i když máte kryt. Ve skutečnosti můžete svůj mobilní telefon upustit, když máte kryt otevřený nebo když jej používáte v režimu handsfree. Naše chrániče objektivů s fotoblokem vám umožní pořizovat fotografie v klidu, aniž byste riskovali bezpečnost čoček.

Prohlédněte si naši sekci věnovanou příslušenství: kabely, paměťové karty, nabíječky, externí baterie, reproduktory, sluchátka, sluchátka, držáky do auta/kol, dokovací stanice. Všechny jsou přizpůsobeny k optimalizaci použití, ergonomie, autonomie a přepravy vašeho drahého smartphonu.