Apple, iPhone, iPhone 12 Mini

3EMALL: lídr v oblasti ochran a příslušenství za nízké ceny pro iPhone 12 Mini
3EMALL zabezpečí váš iPhone 12 Mini zlevněnými prémiovými obaly, kryty, pouzdry, chrániči obrazovky / fotomodulem a příslušenstvím. 3EMALL chrání notebook v případě otřesů, proti poškrábání, stopám, prachu a vlhkosti. Máte jistotu, že vám dlouho vydrží jako nové. Vyhnete se rozbití, škrábancům, které znehodnocují smartphone, prachu, který se hromadí kolem tlačítek a vlhkosti.

Přizpůsobte si svůj iPhone 12 Mini podle svých představ
Naše ochrany a příslušenství jsou tak levné, že si jich můžete koupit, kolik chcete, aniž byste museli přemýšlet o svém rozpočtu. Nabízíme velmi tenké a lehké skořepiny, které umožní snadný přístup k portům a tlačítkům. Dokonale se přizpůsobí liniím a obrysům telefonu a stanou se nedílnou součástí telefonu. Máme naše klasiky: průhledné skořepiny, z pružných uhlíkových vláken, broušené skořepiny, imitace kůže, Ultra Resistant, Survivor, monochromatický silikon k dispozici v několika verzích... Máme některé se zády z tvrzeného skla s odolností 9H.

Objevte naše fantazie se spoustou zábavných vzorů. Máme kryty a pouzdra navržená kolem silikonové skořepiny, aby držela notebook a zajistila jej. Slouží jako peněženka (s vnitřními držáky na karty a kapsami) a jako podpora pro handsfree používání smartphonu. Doporučujeme vzít si fólii nebo tvrzené sklo, které ochrání displej notebooku, i když máte kryt. Totéž pro super foto modul pro váš iPhone. Snadno se instaluje, ochrání čočky bez jakéhokoli vlivu na vykreslení fotografií. Prohlédněte si naši sekci skvělého příslušenství: nabíječky, powerbanky, kabely, držáky do auta a na kolo, reproduktory a sluchátka. Jsou vyrobeny tak, aby optimalizovaly použití, autonomii, přepravu, používání a poslech vašeho iPhone 12 Mini.