Apple, AirPods, AirPods Pro

Velký výběr levných ochran a příslušenství pro AirPods Pro
3EMALL nabízí ochranu a příslušenství AirPods Pro za snížené ceny. Využijte naše skvělé nabídky na výběr prémiových produktů!

Nová generace skutečných bezdrátových sluchátek nabízí výjimečný komfort a stabilitu díky kompaktnější konfiguraci do uší. Díky měkkým silikonovým špičkám, které jsou k dispozici ve třech velikostech, je můžete okamžitě vyměnit. Poskytují snadné použití, ať jste kdekoli a kamkoli jdete. Ať už jste v letadle, MHD nebo pohodlně v letadle, plně využijete ergonomii těchto headsetů. Apple také velmi dobře zvládl aktivní redukci hluku (RDA), která umožňuje vynikající izolaci při zachování přizpůsobení okolnímu hluku.

3EMALL se postará o zabezpečení vašich AirPods Pro pomocí pouzder, obalů a příslušenství navržených právě pro vás. Kromě jejich zabezpečení dobijí sluchátka při personalizaci Objevte naši nabídku a naše slevy na všechny naše produkty a využívejte svá sluchátka naplno v naprosté svobodě!

Přizpůsobte si své AirPods Pro za dostupné ceny
Náš tým vybírá ergonomická a multifunkční pouzdra a ochranné skořepiny. Toto příslušenství vám umožní uložit vaše sluchátka a chránit je před nárazy, poškrábáním, stopami a prachem. Jsou výhradně vhodné pro sluchátka a jsou navrženy tak, aby je dobily během okamžiku. Máme velmi široký výběr nosičů přileb, abyste si mohli vybrat ten, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a vašemu životnímu stylu.

Některé jsou dodávány se šňůrkou nebo kroužkem pro snadné uchopení. Najdete tu nějaké pro sportovce, děti, obchodníky i cestovatele. Střízlivé, elegantní nebo efektní, naše kryty a kapsy jsou ergonomické a praktické. Od průhledné silikonové ochrany po třpytivé, se zábavnými, jednobarevnými nebo barevnými zvířátky, určitě najdete tu, která splní všechna vaše očekávání.

Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl ve vašem výzkumu
Neváhejte nás kontaktovat ohledně jakýchkoli informací týkajících se vašich AirPods Pro. Můžeme vám také sdělit stav vaší zásilky. Jsme k zastižení 7 dní v týdnu po telefonu, SMS a e-mailu.