Honor, Honor 20e / 20 Lite

Pouzdra, kryty, fólie a příslušenství pro Honor 20 Lite za akční ceny
Chraňte a vybavte svůj Honor 20 Lite bez přemýšlení o rozpočtu díky 3EMALL. Objevte náš široký výběr pouzder, krytů, levných pouzder. Honor 20 Lite vyniká svým designem a ergonomií. Má 6,21palcovou FULL HD+ obrazovku s kapkovým zářezem. Od Honoru 20 se liší svým trojitým snímačem na zadní straně 24, 8 a 2 megapixelů.

Nabízí výborný a příjemný úchop a jeho rozměry jsou ideální pro držení. Je vybaven snímačem otisků prstů, který funguje velmi rychle. Náš tým vám nabízí kompletní řadu na míru vyrobených ochran a příslušenství pro notebook. Využijte našich akcí a naší nejnižší cenové politiky a využijte svůj smartphone na maximum jeho možností.

Ochrany a příslušenství na míru pro Honor 20 Lite
Náš výběr krytů, sáčků, pouzder a chráničů obrazovky je na trhu jedinečný! Najdete u nás jednoduchá pouzdra (silikonová, plastová, hybridní provedení, imitace kůže, pozinkovaná) a další s praktickými možnostmi (s otočným kroužkem, držákem na karty, 2v1 s krytem).

Máte na výběr ze vzorů a materiálů. Naše kryty a sáčky jsou tenké a velmi lehké. Dokonale ochrání váš mobil před riziky a většina z nich se svými výřezy funguje jako peněženka na vložení kreditních karet a hotovosti.

Snadno se instalují a chrání celý telefon před pády, nárazy, poškrábáním, otisky prstů a prachem. Nabízíme vám nejlepší chrániče obrazovky na trhu, fólie a tvrzená skla za nejlepší ceny. 3EMALL je největší výběr produktů a zaručená kvalita pro všechny malé rozpočty!