Xiaomi, Redmi, Xiaomi Redmi 9C

Redmi 9C je dokonale bezpečný díky slevovým ochranám a příslušenství
Využijte nízké ceny 3EMALL na všechna pouzdra, kryty, pouzdra, ochranné fólie/čočky a příslušenství Xiaomi Redmi 9C. Redmi 9C NFC jste si vybrali z mnoha důvodů: 6,53palcový IPS HD+ displej s 5megapixelovým selfie fotoaparátem v bublinkovém slotu a výjimečnou 5000 mAh baterií, která vydrží až 2 dny. Notebook má na zadní straně trojitý snímač optimalizovaný pro umělou inteligenci (13megapixelový hlavní snímač a makro objektiv) konfigurovaný do čtvercového modulu.

Snímač otisků prstů Redmi 9C disponuje osmijádrovým procesorem MediaTek Helio G35 s taktem 2,3 GHz s vyrytým 12 nm. 3EMALL vám nabízí velký výběr ochran a příslušenství, abyste mohli naplno využívat svůj mobil. Objevte naše tenké a velmi lehké skořepiny, které dokonale oblékají záda a okraje telefonu. Jsou vyrobeny ze silikonu, plastu, tvrzeného skla nebo smíšených materiálů (záda z plastu nebo tvrzeného skla a silikonové okraje pro ochranu ve stylu nárazníku).

Naše kryty jsou vyrobeny kolem silikonového pláště a chlopně nabízejí druhou ochranu. Pouzdra jsou navržena jako peněženky a mají vnitřní držáky na karty, kapsu a kryty se skládají, aby se staly velmi praktickými držáky handsfree. Nabízíme nejlepší ochranu obrazovky a fotomodulu Redmi 9C. Nenechte si ujít naše příslušenství: kabely, baterie, externí zařízení, kovové podpůrné kroužky, reproduktory, sluchátka, stativy, držáky na kola a auta, nabíječky a mnoho dalšího.

Redmi 9C budete používat, jak chcete
Objevte naše rozmanité mušle. Máme pro každého něco! Průhledné skořepiny se zesílenými rohy, monochromatické silikonové skořepiny, naše klasické Survivor a Ultra Resistant a ty se vzory (zvířátka, květiny. Hledáte elegantní ochranu? Doporučujeme ty v klasickém nebo broušeném flexibilním uhlíkovém vláknu, Některé máme v imitaci kůže a milujeme ty z tvrzeného skla, které mají úžasný design. Naše kryty a pouzdra přizpůsobí váš telefon.

Jsou navrženy z imitace kůže, mají efektní magnetické zapínání nebo jsou integrovány do přední chlopně (flip Covers). Od střídmých a elegantních potahů v business stylu až po obaly se vzory, máte z čeho vybírat. Naše fólie a tvrzená skla na obrazovku to dokonale zajistí. Tvrzená skla mají odolnost 9H. Zabrání explozi skla a zachovají citlivost dotykové zóny. Fotomodul bude také dokonale bezpečný a fotografie zůstanou tak krásné, jako by objektivy nebyly chráněny.