Vrácení Zboží

Vrácení objednávky

Podle evropského práva máte právo vrátit produkty, které jste si zakoupili v našem obchodě, do 30 kalendářních dnů od doby, kdy se produkty dostanou do vašeho držení.

V tomto případě nesete pouze náklady na vrácení produktů. Vrácení produktu je akceptováno, pokud a dokud jsou produkty, které chcete vrátit, v přesně stejném stavu jako ty, které jste obdrželi, tj. zapečetěné.

V našem obchodě klademe velký důraz na každou objednávku každého zákazníka a usilovně jsme pracovali na zlepšení zážitku ze služeb, aby měl každý zákazník 100% uspokojivý nákupní zážitek. Proto vám poskytujeme nejjednodušší možnou službu vrácení.

Nejprve nám dejte vědět, který produkt chcete vrátit. Pro vrácení produktu postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

Klikněte na "Můj účet" nebo vyplňte formulář pro vrácení prostřednictvím e-mailu a sdělte nám produkt, který chcete vrátit

Náš tým zákaznických služeb vás bude kontaktovat a poprodejní zákaznický servis vás provede procesem rychlého vrácení.

Vrácený produkt musí být nový a nepoužitý.

Pozorování:

U položek, které se vrací a vyměňují, musí být nepoužité.

Vrácená objednávka musí být vrácena se všemi díly a obal musí být neporušený.

Abyste předešli vlastním nepříjemnostem, měli byste po obdržení našich produktů pečlivě zkontrolovat obal a stav produktů, abyste zjistili, zda nevykazují nějakou závadu (poškozený produkt, chyba v kódu produktu atd.)

V případě vrácení produktů a v závislosti na způsobu platby za objednávku a na druhé straně na způsobu jejich vrácení bude vaše refundace dokončena do 10 dnů ode dne, kdy produkty obdržíme.