Samsung, Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)

Chraňte a vybavte svůj tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) za nejlepší ceny na trhu
Využijte super ceny 3EMALL k nákupu obalů, krytů, pouzder, chytrých pouzder, fólií a příslušenství na Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019). Objevte náš levný výběr ultra odolných ochran a ušetřete peníze. Náš tým miluje Galaxy Tab 10.1 (2019). Byl navržen pro rodinné použití. Zde jsou některé technické vlastnosti: - Rozměry: výška 245 mm a šířka 149 mm, tloušťka 7,5 mm, 469 g - Přední strana: TFT panel s rozlišením 1920 x 1200 px), který zabírá 81 % čelní plochy. - Zadní strana: hliník - 3,5 mm mini-jack na okraji - Dva fotoaparáty: 8 Mpx zadní snímač a 5 Mpx přední snímač - Výborná výdrž baterie (více než 13 hodin) - Pod Android 9.0 Pie / Dětské menu Náš tým má rád své velmi příjemný design a jeho ergonomie, která bude vyhovovat celé rodině. Je ideální i pro mladé lidi a děti. Můžete v klidu sledovat filmy a videa. Ale kdo říká rodina, často říká šoky, nedbalost, spory a nehody. Váš tablet proto potřebuje velmi odolné ochrany, které jsou vhodné pro dospělé i mladé lidi.

Velký výběr ochran a příslušenství pro každého
Máme výběr ochran a příslušenství, které splní všechny vaše požadavky. Nabízíme skořepiny vyrobené ze silikonu, plastu nebo směsových materiálů. Jsou vyrobeny výhradně pro tablety a jsou ultra odolné. Máme jednoduché i modely pro děti a mládež. Ty jsou odolné vůči odvážlivcům a umožňují snadnou přepravu bez nástrah. Máme také mušle s velmi praktickou podporou handsfree pro používání elektronického tabletu v režimu na šířku. Ať už máte děti nebo ne, nutně najdete to, které potřebujete. Vybíráme také kryty, které jsou vysoce odolné proti nárazům, poškrábání, stopám a prachu. Tato pouzdra jsou navržena kolem silikonového pláště, který slouží jako první ochrana a drží tablet pevně na svém místě. Obálka slouží jako druhé zabezpečení celého tabletu. Vybíráme různé modely spon, abyste si našli ten, který vám vyhovuje. Opět máme spoustu ultra odolných a různých modelů. Od klasického potahu v imitaci kůže až po ten se vzorem (zvířátka, rostliny, flitry atd.) máte na výběr spíše výjimečně. Nabízíme také ten nejlepší výběr chytrých pouzder, která jsou se svými skládacími klopami velmi užitečná pro multifunkční použití Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2029). Tuto ochranu doporučujeme pro dospělé a méně pro děti.

Nejlepší výběr chráničů obrazovky a příslušenství na trhu
Pokud jde o obrazovku tabletu, důrazně vám doporučujeme chránit ji tvrzeným sklem nebo fólií, zejména pokud ji používají děti. Doporučujeme, i když si nasadíte kryt. Upřednostňuje se, aby sklo a obrazovka byly chráněny, protože dítě by mohlo upustit tablet, když je kryt otevřený nebo v režimu stojánku. Vyhnete se tak riziku výbuchu a velmi nepříjemným škrábancům. Náš tým nabízí také velký výběr příslušenství: externí baterie, nabíječky, paměťové karty, kabely, reproduktory, sluchátka, dokovací stanice. Hledáme ty nejlepší produkty, abyste mohli svůj tablet používat optimálně a ergonomicky. Samozřejmě, že praktikujeme velmi nízké ceny a děláme pravidelné akce. Užijte si návštěvu 3EMALL.