Doprava

Doprava

Zasíláme do všech částí světa, ano, do celého světa!

Všechny objednávky jsou expedovány do 1-2 pracovních dnů. Každou objednávku a každý odeslaný produkt pečlivě zkontrolujeme, abychom maximalizovali vaši spokojenost. Po zadání objednávky obdržíte potvrzovací e-mail o odeslání zásilky.

Dodací lhůta je 10-14 dní v závislosti na skladových zásobách a adrese vaší objednávky. Po odeslání objednávky Vás budeme informovat e-mailem. Obdržíte e-mail s potvrzením odeslání. Obsahuje podrobnosti o vaší objednávce, dodací údaje atd.

Způsob dopravy: Způsob dopravy závisí na adresách vaší objednávky. V závislosti na vaší adrese vybereme nejlepší kurýrní společnost, abyste si mohli zásilku vyzvednout rychleji. Obvykle je způsob dopravy: DHL, EMS, FedEx a místní poštovní společnost.

Sledování objednávky: Po online nákupu vám zašleme potvrzovací e-mail pro potvrzení objednávky. Až bude náš sklad odeslán, zašleme vám znovu e-mail. Obsah e-mailu obsahuje informace o objednávce, informace o balíčku, sledovací URL atd.

Poznámka: Ujistěte se, že je vaše e-mailová adresa správná, většinu informací o objednávce vám zašleme e-mailem. E-mail je e-mailová adresa, kterou jste zadali při nákupu, nebo e-mailová adresa registrovaná ve vašem profilu „Můj účet“.

Cena dopravy: Cena dopravy závisí na vaší zemi/oblasti. Chcete-li získat co nejpřesnější způsob dopravy a dodací lhůtu, stačí na konci nákupu zadat dodací adresu. Poté si můžete vybrat nejpohodlnější způsob dopravy.

Aby byla vaše objednávka bezpečně a úspěšně doručena, ujistěte se, že zadaná adresa je správná, protože většinu objednávek nelze po odeslání změnit.

Děkujeme za důvěru a přejeme příjemné nakupování!