Samsung, Samsung Galaxy Tab A 8" (2019)

3EMALL chrání a obohacuje váš Samsung Galaxy Tab 8'' (2019) za nejlevnější ceny na trhu
3EMALL nabízí velký výběr pouzder, krytů, pouzder, chytrých pouzder, fólií na displej a příslušenství pro Samsung Galaxy Tab 8'' (2029) za výhodné ceny. Využijte slevy, akce a pravidelné nízké ceny, abyste se vybavili bez přemýšlení o svém rozpočtu. 8palcový Galaxy Tab (2019) je velmi pěkný základní tablet se širokoúhlým displejem s rozlišením 1280 × 800 pixelů. Ve spodní hraně má dva reproduktory. Nabízí operační systém Android Pie (verze 9.0) a procesor Qualcomm Snapdragon 429 (2 GB paměti RAM). Disponuje 32 GB vnitřní paměti a čtečkou micro-SD karet. Jeho baterie má kapacitu 5100 mAh. Je vybaven čtečkou otisků prstů, mini-USB zásuvkou, GPS přijímačem a 5 GHz Wi-Fi a Bluetooth 4.2 připojením. Má také dva fotoaparáty (8Mpx hlavní snímač na zadní straně a 1,9Mpx přední snímač). Tablet běží na Androidu 9.0 Pie s rozhraním Samsung One UI. Pro děti nabízí režim „Kids Home“ a aplikaci „Family Sharing“. Galaxy Tab A 8.0 (2019) je k dispozici ve verzi WiFi a LTE. 3EMALL nabízí široký výběr ochran a příslušenství, které dokonale splní vaše potřeby a požadavky.

Korby, kryty, pouzdra, ultraodolná chytrá pouzdra
Ochrana tabletu je nezbytná, pokud jej chcete po dlouhou dobu uchovat neporušený. Nejsou to jen děti, na které si musíte dávat pozor. Tablet sám o sobě není skutečně ergonomickým předmětem pro všechny ruce (jako mobilní telefon může být). Rizika úniku jsou častější. Tablet leží všude jako kniha, ale je náchylný na poškrábání, které ho znehodnotí a může snadno spadnout. Ztratí kromě své hodnoty. Dobrá ochrana vám také umožní vyhnout se stopám, které jsou nepříjemné a díky nimž bude v rukou klouzat. Náš tým vybírá pouzdra pro každého, dospělé, teenagery i děti. Od průhledné skořepiny až po skořepinu s podpůrným kroužkem pro handsfree, určitě najdete to, co hledáte. Máme skvělá rodinná pouzdra, která ochrání váš Tab 8.0 (2019) před přírodními živly. Jsou navrženy z velmi odolných materiálů (silikon, plast, směsové materiály atd.) a umožňují příjemné používání se snadným přístupem k portům. Naše kryty a pouzdra jsou výhradně vytvořeny pro tablety. Tyto kapsy jsou vyrobeny kolem silikonového obalu, který slouží k uchycení tabletu a jako první vrstva ochrany. Obálka doplňuje zabezpečení, aby byla plně chráněna. Máme mnoho různých modelů: kryty z umělé kůže, pouzdra ve stylu peněženky (s držákem na karty a držákem dokumentů), pouzdra se zábavnými vzory (zvířata, krajiny, květiny, rostliny, flitry atd.). Dospělí budou milovat naše chytrá pouzdra navržená se skládacími chlopněmi. Jsou ideální pro hands-free použití, ale nedoporučujeme je malým dětem.

Široký výběr ochranných fólií na displej a příslušenství
3EMALL se zavazuje poskytovat vám pouze vysoce kvalitní položky. Proto nabízíme pouze ultraodolné chrániče obrazovky (fólie a tvrzená skla), u kterých jsme si jisti, že budou skutečně účinné v případě nehody. Uvidíte, že šablon není mnoho, ale tyto jsou pro vás. Snadno se nainstalují a po odstranění nezanechají stopy. Zachovají citlivost hmatové zóny. Doporučujeme je zejména pokud máte děti (i když máte kryt, pouzdro nebo chytré pouzdro). Objevte také naši sekci příslušenství: kabely, nabíječky, paměťové karty, externí baterie, reproduktory, sluchátka, podpěry a dokovací stanice atd.). Jsou dokonale přizpůsobeny k optimalizaci použití, přepravy, autonomie a zvuku Samsung Galaxy Tab A (2019, 8.0).