Samsung, Samsung Galaxy Tab S6

3EMALL chrání a vybavuje váš Samsung Galaxy Tab S6 za nízkou cenu
Ušetřete na obalech, krytech, chytrých pouzdrech, pouzdrech, fóliích a příslušenství pro Samsung Galaxy Tab S6 na 3EMALL. Tento tablet jste si vybrali pro jeho výkon a ergonomii. Je vybaven 10,5palcovým AMOLED displejem ve formátu 16:10 s ultrazvukovým snímačem otisků prstů pod obrazovkou. S Pen se dobíjí přímo přes tablet, což je super praktické. Břidlice nabízí vynikající přilnavost a díky ergonomickému designu a lehkosti ji lze používat po dlouhou dobu. Je vybaven portem USB Type-C a 4 velmi dobře rozmístěnými reproduktory. Ty poskytují vynikající kvalitu zvuku. Oceníme především kvalitu obrazovky, která nabízí skvělé barvy a výjimečný kontrast. Pokud jde o prostředí, Tab S6 obsahuje Android 9 Pie a One UI. Rozhraní Samsung skvěle doplňuje Google OS a nabízí přehlednou, příjemnou a snadnou organizaci. Stručně řečeno: prémiový tablet za rozumnou cenu. 3EMALL nabízí k tabletu širokou škálu ochran a exkluzivního příslušenství, které vám umožní jej používat s klidem na duši. Využijte naše super nízké ceny za skvělé nabídky a úspory, aniž byste museli ohrozit bezpečnost svého Tab S6.

Korby, kryty, pouzdra a chytrá pouzdra za velmi atraktivní ceny
Objevte naše ultratenké kryty navržené tak, aby dokonale padly na obrysy tabletu Tab S6. Zanechávají snadný přístup k portům a funkcím a zároveň chrání tablet před nárazy, poškrábáním, stopami a prachem. Bude to bezpečné a neztratí svou hodnotu, pokud ho budete chtít prodat. Nabízíme jednoduchá pouzdra, v průhledném nebo barevném silikonu. Máme také ultraodolné skořepiny hybridního provedení (plast a silikon), které jsou opravdu velmi bezpečné proti otřesům. Některé jsou vybaveny vestavěnou podporou handsfree. Budete moci plně využívat režim na šířku a sledovat svá videa tiše. Volíme také různé možnosti přepravy (popruhy a ramenní popruhy). Můžete dát přednost krytu nebo pouzdru vyrobenému pro zabezpečení celého tabletu. Tyto kapsy jsou navrženy kolem silikonové skořepiny a jejich kryt chrání celý tablet. Ten bude chráněn před povětrnostními vlivy a můžete si do něj uložit karty a drobné doklady. Pouzdra mají různé zapínání v závislosti na vašem použití. Máme něco pro každý vkus a pro každého: tašky se vzory, klasické koženky, látky, pouzdra pro děti a mládež... Naprostý jedinečný výběr, který potěší každého. Nabízíme také naše klasická chytrá pouzdra, jejichž přední okna se vyklápějí, takže můžete svou elektronickou tabuli používat dle libosti. Vítejte ve svém 3EMALL vesmíru krytů a pouzder!

Najděte svůj Galaxy Tab S6 chránič obrazovky a příslušenství ve výprodeji
3EMALL zajišťuje obrazovku vašeho tabletu ultratenkými fóliemi a tvrzeným sklem, díky kterým bude zcela bezpečný. Naše ochrany se snadno instalují a ochrání sklo a technologii před povětrnostními vlivy. Dotykovou oblast zachováte stejně citlivou, jako byla původně. V podstatě je to, jako by vaše obrazovka byla nechráněná. Vyhnete se tak riziku rozbití nebo výbuchu v případě nárazu. Nebudete muset měnit sklo, nebo dokonce měnit tablet, pokud by došlo k rozbití vnitřku. Dále nabízíme a rozšiřujeme sortiment příslušenství: nabíječky, externí baterie, reproduktory, sluchátka, podpěry a dokovací stanice. Váš zážitek z tabletu Samsung Galaxy Tab S6 bude úplný a úžasný. Využijete také naše akce a naše neuvěřitelně atraktivní ceny.