Huawei, Huawei P40 Lite E / Y7p

Objevte všechny ochrany a příslušenství pro váš Huawei P40 Lite E / Y7p za nízké ceny
3EMALL je jedinečný svět špičkové ochrany za zvýhodněné ceny pro váš Huawei P40 Lite E / Y7p. Používejte svůj notebook s klidem a chraňte jej ultra odolným pouzdrem nebo krytem, ​​aniž byste museli platit vysokou cenu. Huawei P40 Lite E / Y7p doplňuje řadu P40 a nabízí zcela výjimečnou hodnotu za peníze.

Mobil je vybaven 6,39palcovým HD+ LCD displejem (1560 x 720 pixelů). Nabízí trojitý fotoaparát na zadní straně (48megapixelový hlavní snímač, 8megapixelový ultraširokoúhlý a 2megapixelový hloubkový senzor). Na přední straně najdete 8megapixelový přední foto senzor. Má vynikající úložnou kapacitu 64 GB (rozšiřitelná pomocí microSD) a 4000 mAh baterii s 10 W nabíječkou Smartphone nabízí mobilní služby Huawei a AppGallery, které konkurují Googlu.

Nabízíme to nejlepší příslušenství pro zabezpečení vašeho notebooku a nabízíme vám je za bezkonkurenční ceny.

Naše pouzdra, kryty, pouzdra, chrániče obrazovky...
Naše pouzdra a kryty jsou ultra tenké, ultra lehké a super odolné v případě pádu, proti poškrábání, stopám a prachu. Chrániče obrazovky vám umožní interakci bez obav z rizika nehod. Váš P40 Lite E zůstane jako nový po velmi dlouhou dobu. Stačí si vybrat pokrytí, které je pro vás to pravé. Pouzdro nebo pouzdro, máte jistotu, že váš telefon bude v bezpečí podle vašeho životního stylu a vaší osobnosti.

Nabízíme špičkové ochrany, ultraodolná pouzdra (od průhledných po pouzdra s držáky na karty nebo podpůrným kroužkem) a multifunkční pouzdra z prémiových materiálů. Máte neuvěřitelný výběr, abyste mohli naplno využívat svůj smartphone.

Objevte naše špičkové, ergonomické a snadno přenosné příslušenství (externí baterie, nabíječky, reproduktory, sluchátka, držáky na auto/kolo atd.). 3EMALL, to je váš vesmír Huawei P40 Lite E / Y7p za nízké ceny!