Huawei, Huawei P40 Pro Plus

Exkluzivní pouzdra, kryty, pouzdra, příslušenství a fólie na displej za nízké ceny pro Huawei P40 Pro Plus
Chraňte a vybavte svůj Huawei P40 Pro+ našimi prémiovými ochranami a příslušenstvím za výhodné ceny. Pouzdra, kryty, pouzdra, fólie a příslušenství za nejnižší ceny! Vybrali jste si Huawei P40 Pro Plus, kompatibilní se sítěmi 5G, který se od ostatních P40 liší svým fotomodulem.

Má 6,58palcový OLED displej, Kirin 990 SoC a pětinásobný zadní foto senzor. Tento špičkový telefon vyniká jedinečným designem, výdrží baterie a fotografickým výkonem. Abychom jej mohli používat s klidem, náš tým vybírá ty nejlepší ochrany.

Chráníte svůj smartphone: Zabezpečte jej před nárazy, poškrábáním, prachem a vlhkostí. Vyhněte se ztrátě hodnoty v důsledku poškrábání. Přizpůsobte si svůj notebook. Optimalizujte jeho využití díky možnostem. Chraňte fotomodul. Objevte náš super výběr, který potěší každého!

Váš Huawei P40 Pro+ je dokonale bezpečný díky 3EMALL
Váš Huawei P40 Pro Plus je bezpečně chráněn našimi chrániči 3EMALL. Aby bylo možné používat váš smartphone bezpečným způsobem, nabízíme mušle, kryty, pouzdra, chrániče obrazovky a příslušenství dokonale přizpůsobené liniím notebooku. Naše zboží je vyrobeno z ultra odolných materiálů.

Nejste imunní vůči pádu vašeho Huawei, což by mohlo způsobit rozbití interiéru nebo explozi skla. Hromadění stop způsobuje, že telefon klouže a může způsobit, že sklouzává mezi rukama. Naše ultratenké skořepiny zajistí zadní stranu, okraje, tlačítka a fotomodul. Kapsy jej plně ochrání a poslouží jako peněženka.

S jejich krytem, ​​který lze přeměnit na handsfree stojánek, budete svůj notebook bez problémů používat handsfree. Naše chrániče obrazovky, fólie a tvrzená skla jsou ultratenká a velmi snadno se instalují. Příslušenství (externí baterie, nabíječky, reproduktory, sluchátka, držáky do auta a na kolo) optimalizují jeho využití. Díky našim produktům prožijete naplno svůj Huawei zážitek!