Samsung, Samsung Galaxy Tab A7 Lite

3EMALL: prémiové ochrany a příslušenství za nízké ceny pro Samsung Galaxy Tab A7 Lite
3EMALL nabízí exkluzivní výběr levných pouzder, krytů, pouzder, chytrých pouzder a chráničů obrazovky pro Samsung Galaxy Tab A7 Lite. Nahlédnutím do naší sekce věnované tabletu najdete vysoce kvalitní ochrany a příslušenství, které vám umožní užívat si svůj Samsung v naprostém bezpečí. Galaxy Tab A7 Lite je základní tablet, který je vybaven Mediatek Helio P22T SoC spojený s 3 GB RAM. Jeho 5100 mAh baterie je kompatibilní s 15W rychlým nabíjením a je k dispozici ve verzi Wi-Fi nebo 4G. Je určen pro rodinné použití (jeho obrazovka má 6,7 palce, aby s ním mohl manipulovat každý a dobře padl do všech rukou). Najdete skořepiny, kryty a chytrá pouzdra, která jsou velmi odolná vůči povětrnostním vlivům. Váš tablet bude v bezpečí před nárazy, poškrábáním, stopami a prachem. Naše ochrany umožní snadný přístup k portům a funkcím. Najdete zde „jednoduché“ ochrany a multifunkční ochrany, které se dokonale přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům vaší rodiny.

Využijte nízké ceny 3EMALL na všechna pouzdra na Galaxy Tab A7 Lite
3EMALL prodává prémiová pouzdra ze silikonu, plastu nebo smíšených materiálů. Uvidíte průhledná pouzdra nebo jednobarevná silikonová pouzdra, která poskytnou jednoduchou a účinnou ochranu zadní části a okrajů tabletu. Nabízíme také ultraodolná pouzdra, která mají dvojitou ochranu (vnitřní silikonovou vrstvu a vnější plastovou vrstvu). Jsou velmi účinné při náhlém nárazu. Najdete zde také skořepiny z EVA pěny, které jsou ideální pro děti. Ekologicky odpovědné a netoxické, umožní vašim dětem jej používat zcela bezpečně bez obav z pádů a nebezpečné přepravy... Vybíráme pouzdra s kroužkem, který slouží jako handsfree podpora. Umožní vám příjemným způsobem používat tablet v režimu na šířku. Budete moci například vidět svá videa za dobrých podmínek. Najdete zde také multifunkční mušle, které jsou vybaveny podpěrou a ramenním popruhem pro usnadnění přepravy na rameni Tab A7 Lite.

Ultra odolné kryty a pouzdra za nízké ceny
Na 3EMALL najdete prémiové a levné kryty a pouzdra pro váš Samsung Galaxy Tab A7 Lite. Tyto ochrany jsou navrženy kolem silikonového pouzdra, které drží tablet a zároveň slouží jako první ochrana zadní strany a okrajů. Poté se aplikuje kryt. Poslouží k jeho plnému zabezpečení v případě pádu nebo nárazu, proti poškrábání, stopám a prachu. Naše pouzdra jsou koncipována jako peněženky s vnitřními držáky na karty a výřezem pro uložení hotovosti nebo drobných dokladů. Jejich kryty se skládají a slouží jako velmi užitečný handsfree stojan pro režim na šířku. Nabízíme pouzdra z umělé kůže nebo z pravé kůže, které jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům a jsou velmi stylové. Uvidíte kožené chrániče z liči, retro nebo vintage styl, texturovaný efekt. Mají také různé přezky (řemínky, magnetické patentky, flip styl atd.). Máme exkluzivní výběr efektních potahů se zvířaty, flitry, mramorovými styly, plážemi nebo ovocem. Osloví vaše děti a ty, kteří hledají zábavnou ochranu, která tablet přizpůsobí. Necháme vás objevovat modely.

Multifunkční chytrá pouzdra za nízké ceny pro Tab A7 Lite
Nabízíme trojitá chytrá pouzdra, která se skládají podle toho, jak chcete tablet používat. Jsou vyrobeny ze silikonu a plastu, jsou velmi tenké a velmi odolné vůči nepřízni počasí. Mrknutím oka je složíte tak, že se z nich stane velmi praktická handsfree podpora. Jsou vybaveny funkcí automatického probuzení a spánku pro ekonomické použití. Najdete různé designy a styly. Některé jsou střídmé a jiné s originálním vzorem. Ať už si vyberete kterýkoli, můžete si být jisti, že váš tablet bude dobře chráněn.

Prodám ochranné fólie na displej vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům
3EMALL nabízí skvělé chrániče obrazovky, které ji jemně a bezpečně zajistí. Fólie a tvrzená skla jsou ultra tenké a velmi ochranné. Snadno se nainstalují a po odstranění nezanechají stopy. Obrazovka tabletu bude v bezpečí před nárazy, poškrábáním, šmouhami a prachem. Sklo nebudete muset měnit při náhlém nárazu (tvrzené sklo je nevýbušné). Dotyková oblast si zachová svou citlivost a vy můžete snadno pracovat s aplikacemi. Doporučujeme vám nasadit ochrannou fólii na displej, abyste měli skutečný klid, zejména pro ty, kteří se rozhodnou pro pouzdro, a pro ty, kteří svůj tablet využívají v rodině.