Honor, Honor 9X Pro

Váš Honor 9X Pro je v centru pozornosti!
Objevte naše 3EMALL ochrany za bezkonkurenční ceny obalů, krytů a příslušenství pro váš Honor 9X Pro. Využijte naše nabídky na všechny naše produkty a používejte svůj mobil v klidu. Honor 9X Pro je zásadní svými specifiky: SoC Kirin 810 podporovaný 6 GB RAM a 256 GB úložištěm, rozšiřitelným pomocí microSDKirin 710F; trojitý foto snímač na zadní straně (s 48megapixelovým hlavním fotoaparátem a 16megapixelovým vyskakovacím selfie fotoaparátem).

Má 4000 mAh baterii a Google Play Store. Má velkou obrazovku (úhlopříčka 6,59 palce s rozlišením Full HD +) a málo okrajů. Výsuvný fotoaparát (48 MP hlavní fotoaparát, 2 MP fotoaparát pro režim na výšku a ultraširokoúhlý fotoaparát) vám umožní pořizovat výjimečné fotografie a videa pro zařízení střední třídy. Jeho hodnota za peníze ukazuje, že Honor je zásadní. 3EMALL chrání a doplňuje notebook špičkovými položkami nabízenými za ekonomické ceny. Využijte našich nabídek a akcí.

Váš dodavatel pouzder, krytů, chráničů obrazovky a příslušenství za snížené ceny
Objevte naše výjimečné nabídky všech ochran a příslušenství Honor 9X Pro. Náš tým vybírá tenké a lehké trupy. Jsou vyrobeny ze silikonu nebo (a) plastu a dokonale se přizpůsobí liniím mobilního telefonu. Nabízíme několik řad ochran, abyste si mohli vybrat tu, která bude dokonale vyhovovat vašim potřebám. Váš mobil je potřeba chránit před rizikem otřesů, poškrábání, otisků prstů, vlhkosti a prachu. Naše pouzdra jsou ultraodolná a umožňují snadný přístup k portům a funkcím smartphonu.

Objevte naše karbonová vlákna, luxusní krabice, ty, které jsou navrženy v imitaci kůže, naše výrobky ve vintage stylu…. Nabízíme také ultraodolná pouzdra a kryty. Naše kapsy, navržené jako peněženky, jsou velmi praktické a pro každého je něco. Mají spony, které se velmi snadno otevírají a zavírají. Výřez na krytu vám umožní telefonovat při zavřeném krytu a lze jej složit, aby se stal velmi cennou podporou handsfree.

Naše chrániče obrazovky dokonale splní vaše bezpečnostní potřeby. Fólie a tvrzená skla jsou ultra tenké a velmi odolné proti nárazům a poškrábání. Svůj Honor 9X Pro udržíte jako nový po velmi dlouhou dobu.