Xiaomi, Redmi, Xiaomi Redmi Note 9

Kryty, kryty, pouzdra, příslušenství a chrániče obrazovky za obětované ceny pro Xiaomi Redmi Note 9
Levné obaly, kryty, pouzdra, příslušenství a chrániče displeje pro váš Xiaomi Redmi Note 9 na 3EMALL. Abyste mohli telefon správně chránit, musíte pro notebook zvolit ultraodolné a specifické ochrany. Note 9 má 6,53palcový displej a Full HD+ IPS panel (2 340 x 1 080 pixelů). Je k dispozici ve verzi 3 + 64 GB nebo 4 + 128 GB.

Notebook má na zadní straně 4 fotomoduly s hlavním modulem, který spoléhá na 48megapixelový snímač (s ultra širokoúhlým modulem v 8megapixelovém senzoru a 2 2megapixelovými senzory pro makro a měření hloubky. Přední senzor je 3megapixelový a nabízí skvělá hodnota za peníze.

Abyste jej mohli používat bezpečně a na plný výkon, náš tým vybral ty nejlepší ochrany a příslušenství dostupné na trhu.

Xiaomi Redmi Note 9 je zcela bezpečný díky 3EMALL
Váš Xiaomi Redmi Note 9 je dokonale bezpečný díky produktům od 3EMALL. Abyste mohli používat svůj smartphone podle svých představ, nabízíme kryty, kryty, pouzdra, chrániče displeje a příslušenství výhradně přizpůsobené liniím smartphonu.

Naše zboží je vyrobeno z ultra odolných materiálů. Efektivně zajistí mobil v případě nárazu, proti poškrábání, stopám a prachu. Bude v bezpečí před poškozením, pokud jej upustíte (rozbití interiéru nebo exteriéru nebo výbuch skla). Neklouže kvůli přebytečným stopám a neztratí svou hodnotu bez škrábanců. Naše pouzdra jsou ultra tenká, aby Xiaomi příliš nezhustila.

Dokonale zajistí záda, okraje, tlačítka i fotomodul. Kapsy poslouží jako peněženka. S jejich krytem přestavitelným na handsfree držák budete moci bez problémů používat svůj mobilní telefon handsfree. Naše chrániče obrazovky, fólie a tvrzená skla jsou ultratenká a velmi snadno se instalují.

Naše příslušenství, externí baterie, nabíječky, reproduktory, sluchátka, držáky do auta a na kolo, optimalizují využití telefonu. Svěřte nám ochranu vašeho Xiaomi!