Apple, iPhone, iPhone 12 / 12 Pro

Zabezpečte a vybavte svůj iPhone 12 / 12 Pro za skvělé ceny
3EMALL má skvělé slevové obaly, kryty, pouzdra, chrániče obrazovky a příslušenství pro váš iPhone 12 / 12 Pro. Využijte naše akce a naše obětované ceny, abyste mohli naplno využít svůj drahocenný notebook. Náš tým vám dává prostředky, jak používat a optimalizovat funkce telefonu v klidu a příjemným způsobem. Budete nadšeni designem, výkonem a důmyslností našich položek. Když se podíváte na naše ceny, uvidíte, že můžete ušetřit a že se nevyplatí za vaše ochrany a příslušenství platit příliš mnoho.

Váš iPhone se stane VAŠÍM iPhonem
Všechna pouzdra, kryty, pouzdra, chrániče obrazovky a příslušenství jsou zlevněny u 3EMALL. Nabízíme ultratenká a lehká pouzdra. Jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do linií notebooku. Nechávají přímý přístup k portům a některé z nich také chrání tlačítka. Navrženy ze silikonu, plastu, tvrzeného skla nebo směsových materiálů, dokonale zajistí zadní stranu a hrany při nárazu, proti poškrábání, otiskům prstů a prachu. Najdete u nás klasiku (průhledné, flexibilní nebo tuhé monochromatické flexibilní silikony, Survivor, karbonové vlákno, imitace kůže, pouzdra na karty atd.), naše ozdobná pouzdra (se zvířaty, rostlinami, třpytkami atd.) i ta z tvrzeného skla a silikon.

Nabízíme také klopové kryty, které slouží jako peněženky s držáky na karty a vnitřními kapsami. Zabezpečí celý telefon a zároveň ponechávají snadný přístup k portům. Některé mají odnímatelný popruh. Klasická jednobarevná pouzdra nabízíme v několika barvách. Najdete je v pravé kůži, štípence, imitaci kůže... Máme několik kolekcí efektních potahů s velmi pěknými tématy: zvířata, rostliny, vlajky, mramor, flitry, leopard... Najdete potahy se sponou integrovanou do kryt (výklopné kryty) a pouzdra s průhledovým okénkem (výklopné kryty), které vám umožní číst hlavní informace, aniž byste museli otevírat přední kryt. Máme ultra tenké a velmi ochranné fólie na displej (fólie a tvrzená skla). Zajistí sklo a zabrání poškrábání, které by znehodnotilo telefon. Nabízíme také tvrzené sklo speciálně navržené pro zajištění zadního fotomodulu. Optimalizuje bezpečnost čoček bez ovlivnění vykreslování fotografií. Dále hledáme nejvhodnější příslušenství pro iPhone 12 Pro: nabíječky, paměťové karty, externí baterie, kabely, reproduktory, sluchátka, stativy, držáky do auta/kol, dokovací stanice, kabely k pouzdrům, opěrné kroužky a mnoho dalších.