Samsung, Samsung Galaxy A80 / A90

3EMALL nabízí bezkonkurenční ceny na širokou kolekci pouzder, krytů, pouzder a příslušenství! Hledáte ideální pouzdro? Pak nahlédněte do naší sekce a vyberte si z široké nabídky ochran všeho druhu. Máte na výběr z materiálů, stylů a funkcí. Naše pouzdra odrážejí vaši osobnost a jsou zcela přizpůsobena použití vašeho Galaxy A80. Zde opět vybíráme ty nejlepší levné produkty a dáváme vám na výběr materiály, styly, designy a funkce. Naše chrániče obrazovky, fólie a tvrzená skla pocházejí od největších značek a nabízejí optimální ochranu proti nárazům, poškrábání, poškrábání a prachu. S 3EMALL vstoupíte do jedinečného světa ochran a příslušenství přizpůsobených vašemu Samsung Galaxy A80, které jsou pro vás tím největším potěšením.
Pouzdra, kryty, fólie a příslušenství za nejlepší ceny pro Galaxy A90
Ušetřete peníze a využijte 3EMALL slevy na pouzdra, kryty, pouzdra, fólie a příslušenství pro Samsung Galaxy A90. Tento smartphone střední třídy, kompatibilní s 5G, má Snapdragon 855 SoC (procesor obvykle vyhrazený pro smartphony řady Galaxy S a Note). Nabízí 6,7palcový Super AMOLED displej s rozlišením Full HD+ a slzičkovým zářezem. Pokud jde o zadní fotoaparát, A90 má 48megapixelový hlavní fotoaparát, 8megapixelový 123stupňový ultraširokoúhlý fotoaparát a 5megapixelový hloubkový senzor. Selfie kamera pořizuje 32megapixelové snímky. 3EMALL chrání a vybavuje váš Galaxy A90 5G prémiovými produkty nabízenými za nejnižší ceny na trhu.

Exkluzivní a levné ochrany pro Samsung Galaxy A90 5G
Objevte naše slevová pouzdra, kryty, chrániče obrazovky a příslušenství. Náš tým vybírá produkty, které se perfektně hodí k liniím a technickému výkonu telefonu. Najdete silikonová nebo (a) plastová pouzdra, která jsou pevná, flexibilní nebo polotuhá. Vybrali jsme transparentní, karbonové, jednobarevné, fluorescenční, vzorované nebo vybavené možnostmi, jako jsou držáky karet nebo podpůrný kroužek. Máme kožené nebo umělé kožené kryty, které fungují jako peněženky a zajistí celý Galaxy A90. Chrániče obrazovky a objektivu jsou ultratenké a velmi ochranné. Umožní vám bezpečně a optimálně pořizovat fotografie a videa. Objevte naše příslušenství: paměťové karty, baterie, kabely, nabíječky, držáky do auta a na kolo, reproduktory a sluchátka. Budete překvapeni designem, kvalitou výrobků a velmi atraktivními cenami.