Samsung, Samsung Galaxy Tab S5e

Nejlepší nabídka ochran a příslušenství pro tablet Samsung Galaxy Tab S5e
Využijte skvělé ceny 3EMALL na pouzdra, pouzdra, kryty, chytrá pouzdra, fólie a příslušenství pro Samsung Galaxy Tab S5e. Ušetřete peníze a používejte svůj tablet volně. Tab S5e se vyznačuje tenkostí a lehkostí (tloušťka 5,5 mm při hmotnosti 400 gramů). Slate pohání Qualcomm Snapdragon 670 SoC, doplněný 4/6 GB RAM. Má 7300 mAh baterii. Jeho terminál je vybaven inteligentním skenováním, rozpoznáváním obličeje a snímačem otisků prstů integrovaným do tlačítka napájení. Nabízí port USB typu C na spodní hraně lemovaný dvěma prvními stereo reproduktory. Milujeme jeho obrazovku navrženou s 10,5palcovým panelem Super Amoled, QHD displejem (2 500 x 1 600 pixelů) a rozlišením 288 dpi. Výsledek je výjimečný a tento tablet pro jeho velmi příjemnou konfiguraci a interaktivitu opravdu doporučujeme. Náš tým pro vás vybere ty nejlepší ochrany a příslušenství na trhu. Všechny jsou nabízeny za nejatraktivnější ceny, abyste se mohli vybavit, jak chcete, aniž byste museli přemýšlet o svém rozpočtu.

Mušle, kryty, pouzdra a chytrá pouzdra, která přizpůsobí váš tablet
Kromě zabezpečení vašeho tabletu naše kryty, skořepiny, pouzdra a chytrá pouzdra personalizují vaši drahocennou elektronickou desku. Máme pro každého něco! Objevte náš výběr ultratenkých a ultraodolných pouzder navržených ze silikonu nebo slitiny velmi ochranných materiálů. Máme náš klasický průhledný nebo monochromatický silikon. Můžete dát přednost našim ultra odolným pouzdrům nebo pouzdrům, která jsou dodávána se stojanem pro použití bez použití rukou. Mysleli jsme i na transport a vybrali jsme mušle s velmi praktickými popruhy nebo popruhy. Pokud vám jde spíše o kryty nebo pouzdra, nabízíme široký výběr jedinečných a levných ochran. Jsou navrženy kolem silikonového pouzdra, které bude tablet perfektně držet. Bude těžit z druhé vrstvy ochrany s obalem navrženým z velmi odolných materiálů. Kapsy mají vnitřní držáky na karty a kapsu na peníze nebo doklady. Opět budete mít na výběr styl zapínání a popruhů. Objevte naše chytrá pouzdra, jejichž přední chlopně se skládají tak, jak chcete plně využít výhody elektronické desky handsfree. Opět zde budete mít na výběr z materiálů: imitace kůže, liči, látka, džíny... kompletní sortiment, který vás zcela uspokojí.

Vyberte si svou exkluzivní ochranu obrazovky a příslušenství na 3EMALL
3EMALL nabízí nejlepší chrániče obrazovky a příslušenství na trhu. Věnujte pozornost webům, které nabízejí více fólií a tvrzených skel. Budete ztraceni! Náš tým vybírá jen ty nejlepší a nejodolnější. Naše produkty jsou ultratenké a snadno se instalují. Stanou se jako druhá kůže na skle vašeho tabletu. To bude v případě nárazu bezpečné proti poškrábání, stopám a prachu. Dotyková zóna bude optimální a interaktivita bude, jako by vaše obrazovka nebyla chráněna. Váš Galaxy Tab S5e zůstane jako nový po velmi dlouhou dobu a nebudete mít problémy s jeho dalším prodejem. Podívejte se také na náš velký výběr příslušenství: externí baterie, nabíječky, paměťové karty, reproduktory, sluchátka, podpěry a dokovací stanice. Pravidelně optimalizujeme naši nabídku, abychom vám mohli nabízet stále inovativnější produkty. Výběrem 3EMALL máte záruku, že nakoupíte velmi kvalitní produkty za nejlepší poměr ceny a kvality!