Samsung, Samsung Galaxy Z Flip 3 5G

3EMALL: nejlepší výběr ochran a příslušenství pro Samsung Galaxy Z Flip 3 5G
3EMALL prodává exkluzivní výběr cenově dostupných pouzder, krytů, chráničů obrazovky/fotoaparátu a příslušenství pro Samsung Galaxy Z Flip 3 5G. Využijte naše výhodné ceny k zabezpečení a vybavení telefonu tak, jak chcete. Samsung Galaxy Z Flip 3 5G je skládací smartphone s 6,7palcovým AMOLED 120Hz obrazovkou a druhou 1,9palcovou obrazovkou. Nabízí také duální 12megapixelový foto senzor s ultra širokoúhlým záběrem a 10megapixelový přední senzor. Nabízí SoC Snapdragon 888 podporovaný 8 GB RAM, 128 nebo 256 GB úložiště a 3300 mAh baterii. Pokud si prohlédnete naše produktové sekce věnované telefonu, najdete všechny ochrany a příslušenství, které potřebujete. Umožní vám používat váš Z Flip 3 optimálně a bezpečně. Vítej u nás doma !

Exkluzivní ochrany a příslušenství pro Galaxy Z Flip 3 5g
Na 3EMALL najdete kryty a pouzdra, které jsou speciálně přizpůsobeny liniím a obrysům Samsung Galaxy Z Flip 3 5G. Naše chrániče jsou určeny výhradně pro skládací telefon. Trupy se nainstalují snadno a stanou se na něm jako druhá kůže. Jemné, lehké a velmi odolné, dokonale zajistí mobil při nárazu, proti poškrábání a prachu. Smartphone budete moci bez problémů složit i rozložit a zachováte si přímý a snadný přístup k portům, tlačítkům a funkcím. Nabízejí velmi přesné výřezy pro porty a tlačítka. Naše pouzdra jsou vyrobena ze silikonu, plastu, tvrzeného skla nebo několika materiálů (mimo jiné plastová zadní strana a silikonové okraje/skleněná zadní strana a silikonové okraje). Jsou navrženy tak, aby zabránily sklouznutí telefonu, pokud jej položíte na hladký povrch. Optimální bude i úchop a v naprostém klidu ho budete moci snadno uchopit. Nabízíme také velmi dobrou ochranu displeje a fotoaparátu. Jsou velmi účinné proti nepřízni počasí, snadno se instalují a po odstranění nezanechají stopy. Oblast dotykové obrazovky si zachová svou citlivost a interaktivita bude optimální. Můžete také pořizovat své fotografie, aniž by to ovlivnilo jejich kvalitu. Tyto fólie a tvrzená skla jsou navrženy tak, abyste mohli skládací smartphone používat libovolně. Objevte naši sekci věnovanou příslušenství Samsung Galaxy Z Flip 3. Prodáváme za bezkonkurenční ceny externí baterie, nabíječky, kabely, reproduktory a sluchátka... Všechny jsou od těch nejlepších výrobců a umožní vám je optimálně využít vašeho notebooku.

Prémiové kryty a pouzdra za bezkonkurenční ceny
Na 3EMALL najdete špičkové kryty a pouzdra velmi dobré kvality. Vybíráme různé produkty pro přizpůsobení vašeho skládacího telefonu. Prodáváme průhledná pouzdra, velmi ochranná a pouzdra ze silikonu nebo plastu potažená imitací kůže. Nabízejí vynikající přilnavost a optimální bezpečnost. Najdete některé, které jsou potaženy pravou kůží. Zveme vás podívat se na jejich různé barevné varianty. Existují silikonová pouzdra potažená látkou, pouzdra s efektními vzory nebo flitry, pouzdra z uhlíkových vláken, která jsou ideální pro každého. Nabízíme také mnoho ochran pro profesionály a ty, kteří hledají pevnost a ergonomii. Ať už pro vás, pro vaše děti nebo nabídnout, nutně najdete ochranu, která vás uspokojí.