Samsung, Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Chraňte svůj Samsung Galaxy Tab S6 Lite za bezkonkurenční ceny
Objevte naši skvělou nabídku pouzder, krytů, pouzder, fólií na displej a příslušenství pro Samsung Galaxy Tab S6 Lite nabízených za bezkonkurenční ceny. Náš tým miluje tento tablet, který nabízí vynikající hodnotu za peníze. Břidlice váží 467 g a nabízí vynikající přilnavost. Z technického hlediska je touchpad vybaven SoC Exynos 9611 podporovaným 4 GB RAM a 64 GB úložištěm, které lze rozšířit pomocí microSD. Má 2 fotografické senzory (8 megapixelů vzadu a vpředu). Má 7040 mAh baterii s maximální autonomií při přehrávání zvuku až 149 hodin. Reproduktory poskytují vynikající kvalitu zvuku (zejména v režimu na šířku). Obrazovka je navržena s LCD panelem a má úhlopříčku 10,4 palce s rozlišením 2000 x 1200 pixelů. Dodává se s velmi užitečným stylusem. 3EMALL vám nabízí ty nejlepší produkty pro ochranu a používání vašeho tabletu. Objevte náš výběr a naše skvělé ceny!

Korby, pouzdra, kryty a chytrá pouzdra se slevou jen pro váš Tab S6 Lite
3EMALL nabízí úžasná čirá silikonová pouzdra, která jsou super odolná pouzdra, která jsou ideální pro odvážlivce a děti. Některé jsou dodávány se stojánkem pro handsfree použití tabletu. Dokonale zajišťují záda, okraje, tlačítka a zadní čočku. Vybíráme také modely s popruhem nebo ramenním popruhem, abyste mohli nosit břidlici, jak si přejete. Vybíráme také vysoce výkonné kryty a pouzdra. Jsou navrženy kolem silikonového pouzdra, které se používá k bezpečnému upevnění tabletu. Kryt obklopuje Tab S6 Lite, aby jej plně chránil. Sáčky jsou řešeny jako peněženky, s vnitřními přihrádkami na karty a kapsičkou na peníze. Kryty se odklopí, aby sloužily jako handsfree podpora a umožnily tak příjemné použití v režimu na šířku. Najdete pouzdra s různými sponami a popruhy. Máme také naše klasická pouzdra Smart Cases, jejichž přední chlopně se skládají podle vašich potřeb. Kvůli hospodárnosti jsou vybaveny funkcí probuzení a spánku.

Dokonale chraňte displej vašeho tabletu a vybavte jej příslušenstvím
3EMALL také znamená ultratenké a ultraochranné chrániče obrazovky. Ať už jste fólie nebo tvrzené sklo, máte jistotu, že sklo bude bezpečné. Bude chráněn před nárazy, poškrábáním, stopami a prachem. Nebude riskovat ztrátu své čitelnosti a hodnoty. Naše ochrany se snadno instalují a jsou určeny výhradně pro obrazovku vašeho Samsung Galaxy Tab S6 Lite. Nebudete muset měnit sklo v případě nárazu a výbuchu. Váš tablet zůstane jako nový po velmi dlouhou dobu a můžete jej snáze prodat, pokud je jeho obrazovka neporušená a originální. Objevte také naše příslušenství, které vám umožní optimalizovat využití tabletu: externí baterie, kabely, nabíječky, reproduktory a sluchátka, dokovací stanice a podpěry. Neustále hledáme nové produkty pro vaši největší radost a praktikujeme pro vás tu nejzajímavější cenovou politiku.