Samsung, Samsung Galaxy M21

Užijte si skvělé nabídky pouzder, krytů, fólií na displej a příslušenství pro Galaxy M21
3EMALL má skvělou sbírku zlevněných pouzder, krytů, pouzder, fólií na displej a příslušenství pro Samsung Galaxy M21. Měří 159 x 75,1 x 8,9 mm s 6,4palcovým displejem a 64 GB 4 GB RAM, 128 GB 6 GB RAM. Telefon je vybaven SoC Exynos 9611 podporovaným 4 nebo 6 GB RAM a 64 nebo 128 GB úložištěm. Jeho fotomodul se skládá z trojitého foto senzoru na zadní straně, z nichž hlavní má rozlišení 48 megapixelů. Disponuje 6000 mAh baterií kompatibilní s rychlým nabíjením (15 W). Nabízí skvělou hodnotu za peníze na telefon střední třídy.

Velmi kvalitní ochrany a příslušenství
Náš tým umístí online ochranu, která splní vaše očekávání, aby byl váš mobil zabezpečen a vybaven tak, jak si přejete. Skořepiny dokonale padnou na kontury a linie telefonu a budou jako druhá kůže. Tenké a lehké, jsou dokonalé v případě nárazu, proti poškrábání, které by znehodnotilo mobil a prachu, který by mohl ovlivnit jeho správnou funkci. Mají velmi přesné výřezy u portů a tlačítek. Vyrábějí se ze silikonu, plastu, tvrzeného skla (na zadní stranu) nebo hybridních materiálů (plastová zadní strana a silikonové okraje).

Nabízíme některé, které jsou plně flexibilní, polotuhé nebo tuhé. Ať už si vyberete kteroukoli, můžete si být jisti, že jsou extrémně odolné. Objevte naše klasiky (průhledná pouzdra, monochromatický silikon, uhlíková vlákna, imitace kůže, Ultra Resistant a Survivor…), ty s podpůrnými kroužky a naše tvrzená skla, která jsou odolná 9H a přitom jsou velmi umělecké. Naše pouzdra a pouzdra jsou navržena kolem silikonové skořepiny. Ta je kryta klopou, která plně zajišťuje Samsung. Obaly slouží jako peněženka (s vnitřními držáky na karty a kapsou na peníze) a hands-free stojánek pro pohodlné použití na šířku.

Zveme vás k prohlídce našich produktů: potahy z umělé kůže nebo pravé kůže s mnoha barvami, vzory, možnostmi více karet, s různými popruhy a sponami. Obrazovku svého Galaxy M21 můžete zabezpečit ultraodolnou fólií nebo tvrzeným sklem. Snadno se nasazují, jsou velmi tenké a nezanechávají stopy, když je sundáte. Dotyková zóna si zachová citlivost a interaktivita bude perfektní. Prohlédněte si naše příslušenství: externí baterie, nabíječky, kabely, stativy, držáky do auta/kol, reproduktory a sluchátka atd.). Můžete se vybavit jak chcete a přitom ušetřit.