Xiaomi, Redmi, Xiaomi Redmi 10X / 10X Pro

Ušetřete za pouzdra, kryty, pouzdra, chrániče obrazovky a příslušenství pro Redmi 10X Pro
3EMALL nabízí nejlepší řadu pouzder, krytů, pouzder, chráničů obrazovky a příslušenství za bezkonkurenční ceny pro Xiaomi Redmi 10X Pro. Ušetřete peníze a výhodné nabídky, aniž byste museli přemýšlet o svém rozpočtu. Xiaomi nabízí se svým novým Redmi 10X Pro telefon střední třídy, kompatibilní s 5G, který za ty peníze opravdu stojí. Je vybaven čipem Dimensity 820 SoC od MediaTek, s 6,57palcovou AMOLED Full HD+ obrazovkou kompatibilní s HDR 10+ a baterií 4520 mAh. Má 22,5W rychlé nabíjení a čtyřnásobný fotomodul: 48MP hlavní modul, 8MP širokoúhlý objektiv, 8MP teleobjektiv s optickou stabilizací a 30x zoomem a 5MP makro objektiv. Přední strana je vybavena 20MP selfie senzorem. Je kompatibilní s 5G, 4G, 3G a 2G, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1. Náš tým vybírá ochrany a příslušenství, které váš smartphone nejen zabezpečí, ale také mu dodají vaši osobnost. Hledáme různé předměty, aby každý našel to, co potřebuje a chce.

Skvělé ceny pro vaše pouzdra, kryty, pouzdra, fólie a příslušenství Redmi 10X
3EMALL vybírá špičkové ochrany pro Xiaomi Redmi 10X a nabízí je se slevou. Využijte našich výhodných nabídek k zabezpečení a vybavení svého notebooku, jak si přejete. Xiaomi nabízí 5G s tímto telefonem střední třídy vybaveným čipem MediaTek Dimensity 820 SoC. Má 6,57palcový Full HD+ AMOLED displej s kompatibilitou HDR 10+ a 4520 mAh baterii. Disponuje 33W rychlonabíjením. Redmi 10X nabízí 3 fotosenzory: 48MP hlavní modul s 8MP širokoúhlým objektivem, 2MP makro senzor a 16MP přední kameru. Mobil je kompatibilní s 5G, 4G, 3G a 2G, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1. Stručně řečeno: skvělý telefon pro vaše první 5G kroky! 3EMALL nabízí ultraodolné ochrany, které jsou určeny výhradně pro notebook. Objevte naše nabídky, slevy a akce!

Prémiové ochrany se slevou
3EMALL nabízí nejlepší výběr pouzder, obalů, chráničů obrazovky a příslušenství pro váš Xiaomi Redmi 10X / 10X Pro. Naše pouzdra jsou tenká a lehká. Zanechají přímý a snadný přístup k portům a funkcím. Kryty a pouzdra zajistí celý smartphone a jsou navrženy jako peněženky pro vaše uložení karet a hotovosti. Máme širokou škálu pouzder z různých a velmi odolných materiálů (klasická imitace kůže, pravá kůže, styl nappa, látka…). Vybíráme ty nejlepší fólie a tvrzená skla na trhu. Mimořádně odolné a snadno se instalují, zajistí dokonalé zabezpečení vaší obrazovky. Ochranou vašeho notebooku je zaručeno, že neutrpíte škodlivé následky otřesů, škrábanců, stop, vlhkosti a prachu. Váš notebook zůstane dlouho jako nový a pokud si budete přát, můžete jej snáze prodat. Objevte také naše příslušenství. Velmi pravidelně nabízíme nové. Budete ohromeni naším výběrem a našimi cenami tak nízkými, že jich jinde nakoupíte za cenu jednoho.