Samsung, Samsung Galaxy S20 Ultra

Všechny produkty pro Samsung Galaxy S20 Ultra jsou ve slevě
Všechna pouzdra, kryty, pouzdra, příslušenství a chrániče displeje pro Samsung Galaxy S20 Ultra jsou ve slevě na 3EMALL. Využijte našich výhodných nabídek k zabezpečení svého notebooku a zároveň se bavte. S20 Ultra nabízí optimální verzi S20 a S20 Plus. Je vybaven 6,9palcovou obrazovkou Amoled s certifikací HDR10+, čtyřnásobným foto senzorem a procesorem Exynos 990 vyrytým v 7nm s 12gode Ram. Je to super hvězda Samsungu 2020! Hyper originální, nad ostatními smartphony vyčnívá s výškou 166,9 mm. Se svou 6,9palcovou obrazovkou se stává referenčním z hlediska zobrazení. Jeho fotomodul je opravdu působivý se svými 4 fotosenzory a jeho LED bleskem se zmíněným „vesmírným zoomem 100X“, který zaručuje snímky s 10násobným zvětšením bez ztráty. Zde je několik nápadů na neuvěřitelné inovace tohoto super smartphonu. Náš tým vybírá ochrany a příslušenství speciálně navržené pro telefon. Opět budete ohromeni jejich vynalézavostí a výkonem. Váš Samsung bude dokonale chráněn a bude takový, jaký chcete!

Krásné a levné ochrany pro S20 Ultra.
3EMALL; super ochranná a levná pouzdra, kryty, příslušenství a fólie na displej pro Samsung Galaxy S20 Ultra. Využijte naše skvělé nabídky a bezkonkurenční ceny všech ochran. Vybíráme ultratenká a ultraodolná pouzdra. Objevíte neuvěřitelný výběr: od průhledné skořepiny po skořepinu s podporou handsfree, přes pouzdro z umělé kůže s držákem na karty, skořepinu z tvrzeného skla. Můžete se spolehnout na velkou odolnost proti povětrnostním vlivům našich obalů ve stylu peněženky s klopou a sponou. Kromě zabezpečení mobilu vám telefon personalizují. Pokud jde o naše chrániče obrazovky (fólie a tvrzená skla), jsou také velmi tenké a snadno se instalují. Výběrem nás máte jistotu, že váš drahocenný notebook je v bezpečí.

Výběr kvality, ceny a služeb pro váš Galaxy S20 Ultra
Výběr 3EMALL znamená výběr kvality, ceny a služeb pro váš Samsung Galaxy S20 Ultra. Nejen, že 3EMALL nabízí exkluzivní špičkové mobilní produkty, ale také nabízíme unikátní poradenskou službu při nákupu a personalizovaný poprodejní servis 7 dní v týdnu.