Samsung, Samsung Galaxy Tab S7

Zabezpečte a vybavte svůj Samsung Galaxy Tab S7 se slevou na 3EMALL
3EMALL má nejlepší výběr zlevněných pouzder, krytů, pouzder, chytrých pouzder a chráničů displeje pro tablet Samsung Galaxy S7. Ušetřete peníze a využijte naše nízké ceny a akce na všechny ochrany a příslušenství. Tab S7 je špičkový tablet, který osloví všechny fanoušky Samsungu. Je vybaven 11palcovým LCD displejem, Qualcomm Snapdragon 865+ SoC podporovaným 6 GB RAM a 128GB úložištěm. Je vybaven Androidem 10 s rozhraním Samsung One UI. Dodává se se stylusem S Pen, který magneticky drží na zadní straně tabletu. Jeho 0,35 mAh baterie nabízí až 10 hodin používání za pouhých 10 minut nabíjení. Tento tablet nabízí vynikající high-end alternativu ke svým konkurentům. 3EMALL nabízí velmi kvalitní produkty, které vám umožní plně využít výkon Tab S7. Všechny ochrany, skořepiny, pouzdra a chytrá pouzdra jsou vysoce odolné proti nárazům, poškrábání, stopám a prachu. Zanechávají snadný přístup k portům a funkcím.

Prémiové mušle, pouzdra, kryty a chytrá pouzdra za nízké ceny
Objevte náš velký výběr ochran, které vám přinesou naprostou spokojenost. Jsou určeny výhradně pro tablet Tb S7.

Exkluzivní pouzdra pro všechny členy rodiny
3EMALL nabízí pouzdra, která jsou vyrobena z prémiových materiálů. Vyrábějí se ze silikonu, plastu nebo směsových materiálů. Najdete zde například ultraodolná pouzdra, která jsou vyrobena s dvojitou ochranou. Nabízíme je také, které jsou vyrobeny z EVA pěny. Tyto ochrany jsou ideální pro děti, protože jsou ekologické a netoxické. Najdete zde průhledné skořepiny, které zachovají původní design tabletu. Nabízíme některé, které jsou dodávány s kroužkem, který slouží jako podpora handsfree. Jsou velmi praktické v režimu na šířku, když používáte S Pen. Důrazně doporučujeme voštinovou skořepinu EVA pro ty, kteří s sebou často nosí svůj Tab S7. Kromě toho, že je velmi odolná proti nepřízni počasí, je dodávána s popruhem a ramenním popruhem pro nošení v ruce nebo na rameni. Má také odnímatelný stojánek.

Ultra odolné kryty a pouzdra
Vybíráme také vysoce výkonné kryty a pouzdra, která jsou navržena kolem silikonové skořepiny. Ta slouží k pevnému držení tabletu na místě a slouží jako první ochrana zadní strany a okrajů tabletu. Chlopeň ji obklopuje, aby byla plně zajištěna. Pouzdra jsou navržena jako peněženky. Mají vnitřní držáky na karty a kapsu, do které můžete vložit hotovost nebo drobné doklady. Kryty se složí, aby fungovaly jako podpora handsfree. Tablet budete moci používat v režimu na šířku příjemným způsobem s perem S Pen i bez něj. Spojky najdete v klasickém stylu, ve špičkové umělé kůži nebo v pravé kůži. Budete mít na výběr z materiálů (litchi kůže, retro, vintage, texturované…) a spon (řemínky, magnetické patentky, Flip styl…). Udělali jsme velký výběr efektních obalů se zvířaty, flitry, mramorovými styly, zasněnými plážemi a spoustou překvapení.
Špičková chytrá pouzdra s funkcí automatického buzení a spánku
Nabízíme také chytrá pouzdra, jejichž rolety se skládají podle vašich potřeb. Jsou vyrobeny ze silikonu a plastu. Vyznačují se velkou jemností a odolností vůči nepřízni počasí. Můžete je snadno složit a použít jako handsfree podporu. Některé poskytují bezpečné uložení stylusu. Všechny jsou vybaveny funkcí probuzení a spánku pro ekonomické využití vašeho Galaxy Tab S7.

Chraňte obrazovku svého tabletu a dopřejte mu to nejlepší příslušenství
3EMALL nabízí široký výběr chráničů obrazovky a příslušenství pro váš tablet

Ultratenké chrániče obrazovky vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům
Objevte naše chrániče obrazovky, které vám poskytnou bezpečnost a klid. Naše fólie a naše tvrzená skla jsou ultra tenké a ultra ochranné. Snadno se nainstalují a po odstranění nezanechají stopy. Váš tablet bude v bezpečí před nárazy, poškrábáním, stopami a prachem. Tvrzená skla jsou odolná proti výbuchu. Nebudete muset měnit sklo v případě příliš brutálního nárazu. Tablet zůstane dlouho jako nový a bude pro vás snazší jej prodat. Dotyková oblast si zachová svou citlivost. Ať už jste si vybrali skořepinu nebo kryt, doporučujeme vám nasadit ochrannou fólii na displej, abyste měli skutečný klid.

Vysoce výkonné každodenní příslušenství
Nabízíme velký výběr příslušenství, které vám umožní optimalizovat využití tabletu: externí baterie, kabely, nabíječky, reproduktory a sluchátka, dokovací stanice a podpěry. Najdete zde například nabíječky, které dokážou nabíjet více zařízení současně. Jsou velmi praktické pro firmy, rodiny a kanceláře. Naše stojany dokonale podrží Tab S7, ať jste kdekoli. Pravidelně přidáváme nové produkty a u každého produktu uplatňujeme férovou cenovou politiku.