Kryt Iphone 13 Ipaky Hybridní Série
Kryt Iphone 13 Ipaky Hybridní Série
Kryt Iphone 13 Ipaky Hybridní Série
Kryt Iphone 13 Ipaky Hybridní Série
Kryt Iphone 13 Ipaky Hybridní Série
Kryt Iphone 13 Ipaky Hybridní Série

Kryt Iphone 13 Ipaky Hybridní Série

(0 Hodnocení)
303.60 Kč
Cena zahrnuje DPH

Černá Bílá Červená Modrá Světle Zelená

Skvělý kryt navržený slavnou značkou IPAKY, který chrání váš iPhone 13 a zároveň zachovává linie a eleganci vašeho mobilního telefonu.
Vyrobeno z prémiového silikonu pro ochranu okrajů iPhone 13 a průhledným akrylem na zadní stranu, je ideální, aby se zabránilo následkům otřesů, poškrábání a prachu.- Renomovaná značka: Ipaky
- Vyrobeno z prémiového silikonu a prémiového transparentního akrylu
- Optimální ochrana proti nárazům, poškrábání a prachu
- Přístup k ovládacím prvkům, portům a tlačítkům

Vítejte v našem internetovém obchodě 3EMall. Poskytneme Vám kvalitní zboží a služby.

Doručení zboží

V 3EMall se nemusíte bát, poskytujeme nejlepší doručovací služby.

Doba zpracování objednávky: Obvykle je doba zpracování u většiny objednávek 1 až 2 pracovní dny. Doba zpracování obvykle zahrnuje výběr produktu z objednávky, kontrolu kvality a balení produktu atd.

Doba dodání objednávky: Ode dne odeslání může doručení většiny objednávek trvat 10–14 pracovních dnů.

Způsoby dopravy pro většinu objednávek jsou: DHL, UPS, FedEx, EMS, Pošta atd. Obvykle vybíráme nejlepší způsob dopravy v závislosti na vaší skutečné situaci.

Po odeslání objednávky obdržíte e-mail s informacemi o sledování zásilky. Obsah e-mailu zahrnuje podrobnosti o objednávce, informace o sledování objednávky a online adresu pro sledování.

Poznámka: Celková doba expedice objednávky = doba zpracování + doba expedice = 10 - 14 pracovních dnů. (Začne, jakmile obdržíme platbu za vaši objednávku.)

Vrácení a výměna

Nabízíme služby vrácení a výměny.

Pokud z jakéhokoli důvodu nejste se svou objednávkou zcela spokojeni, objednávka se vám nelíbí. Můžete uplatnit právo na vrácení a výměnu. Nabízíme 30denní službu vrácení a výměny pro všechny objednávky.

Jak mohu vrátit a vyměnit zboží?

Existují dvě možnosti:

1. Můžete požádat o vrácení a výměnu ze stránky "Můj účet" - "Moje objednávky" prostřednictvím členské oblasti.

2. Můžete kontaktovat náš zákaznický servis. Náš zákaznický servis vás povede ke správné a pohodlné službě vrácení a výměny.

Vrácení peněz: Vaši refundaci zpracujeme po obdržení vrácené položky. Poté, co zašleme refundaci, obdržíte ji do 1-2 pracovních dnů. Způsob vrácení peněz je původní způsob platby vaší objednávky.